سه‌شنبه 23 مهر 1398   13:57:50
اخبار
09:061397/12/5 يكشنبه
درمنطقه ده عملیات انتقال گاز؛
آغازعملیات انبارگردانی بیش از 3هزار و 600 قلم کالا

مدیرمنطقه ده عملیات از آغازعملیات انبارگردانی بیش از 3هزار 600 قلم کالا در این منطقه خبرداد.
حمید خدری مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گاز درحاشیه آغاز این عملیات با اشاره به نقش و جایگاه منطقه ده عملیات درتامین و انتقال سبد انرژی گازکشورافزود: در راستای حمایت از کالای ایرانی، همواره تلاش کرده ایم تمامی اقلام مورد نیاز ازداخل کشور تامین شود و در این مسیرنیزتلاش های زیادی صورت گرفته است.
وی درادامه از آغازعملیات انبارگردانی خبرداد و گفت: انبارگردانی بیش از 3 هزار و 600 قلم کالا با هدف تعدیل و رفع هرگونه اختلاف و مغایرت کالاهای موجودی انبار آغاز شده است و این عملیات حداکثر تا نیمه نخست ماه جاری ( 15 اسفندماه) ادامه خواهد داشت.
خدری تصریح کرد: طبق روال هرسال در راستای بروز رسانی موجودی انبارکالا و رفع مغایرت ها و اختلافات فیزیکی کالا با سیستم یکنواخت کالا درپایان سال،  اقدام به انبارگردانی میگردد و این عمل درسطح این منطقه نیز با دقت خاصی درحال انجام است.
وی با بیان اینکه این عملیات متشکل از چند گروه کارشناس شامل ، گروه شمارشگر، گروه تغذیه اسناد و گروه ناظران مالی است،  خاطرنشان کرد: در انبارگردانی اقلام ناباب، اسقاط و همچنین اجناس بدون استفاده از سایر اقلام جدا می شونند و مشخصات کالا شامل رمز کالا، نام کالا و شرح کالا نیز به طور واضح بر روی لیست های اختصاصی نوشته می شود.
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما