سه‌شنبه 23 مهر 1398   13:58:29
اخبار
08:031398/7/1 دوشنبه
برگزاری آزمون عملی اولین المپیاد بهره برداران در منطقه ده عملیات انتقال گاز

مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گاز از برگزاری آزمون‌ عملی اولین المپیاد فنی وعملیاتی محلی بهره برداران  تاسیسات تقویت فشار گاز  در این منطقه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی منطقه ده عملیات انتقال گاز، حمید خدری مدیرمنطقه درحاشیه برگزاری این المیپاد افزود: این المپیاد که پیش از این به صورت سراسری برگزارشده بود، این باربراساس دستورالعمل شرکت انتقال گاز ایران در قالب آزمون‌های کتبی وعملیاتی دردستور کارمناطق مختلف انتقال گاز کشور قرار گرفت وخوشبختانه با همکاری واحدهای ذیربط این مهم نیزدر قالب دو مرحله (کتبی و عملی) درسطح منطقه ده عملیات به انجام رسید.
وی ادامه داد:  در این آزمون عملی بهره برداران تاسیسات تقویت فشار در قالب تیم های پنج نفره  و براساس سناریوهای مجزا با یکدیگر به رقابت پرداختند.
خدری با بیان اینکه بهره‌برداران صنعت انتقال گاز در تاسیسات تقویت فشارنقش مهم و اساسی در انتقال پایدارانرژی گاز دارند، گفت: تشویق کارکنان بهره‌بردار به مطالعه بیشتر در زمینه شغلی، تبادل اطلاعات بین نفرات، نیازسنجی مهارتی وایجاد فضای شاداب و رقابت سازنده درمیان کارکنان بهره‌بردار از مهم‌ترین اهداف برگزاری این المپیاد است.
مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گاز در ادامه این گفت گو برگزاری المپیاد بهره‌برداران را عاملی مهم  در جهت ارتقای سطح علمی، فنی و عملیاتی بهره‌برداران دانست و تصریح کرد: منطقه ده عملیات انتقال گاز، ماموریت سنگینی در انتقال ایمن، پایدار، یهره ور و پاک گاز را به‌ عهده دارد و همه تلاش خود را به کارگرفته است تا بیش از پیش درجهت خدمت رسانی به صنعت انتقال گازکشورگام بردارد. 
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما