سه‌شنبه 23 مهر 1398   13:58:06
اخبار
09:361397/12/28 سه‌شنبه
متن پیام تبریک نوروزی مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گاز

مدیر منطقه ده عملیات انتقال گازدرپیامی فرارسیدن سال نو را به تمامی همکاران تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی منطقه ده عملیات انتقال گاز، مهندس حمید خدری مدیر منطقه در پیامی فرارسیدن سال یک هزار و سیصدو نودو هشت را به تمامی همکاران تبریک نمود.
در متن این پیام آمده است:
فرا رسیدن سال یک هزار و سیصدو نودو هشت و بهار پرطراوت را که نشانه ای از قدرت لایزال الهی در تجدید حیات طبیعت و زدودن غبار از چهره گیتی است به تمامی کارکنان وخانواده بزرگ منطقه ده عملیات انتقال گاز تبریک و تهنیت عرض می نمایم و سالی پر از سلامتی، شادکامی و موفقیت را برای تک تک شما عزیزان آرزومندم.
همکاران ارجمند، در سالی که گذشت منطقه ده عملیات انتقال گاز نهمین سال فعالیت خود را پشت سرگداشت. خداوند بزرگ را سپاسگزاریم به خاطر موفقیت های کم نظیری که درسال جاری باهمت و تلاش شبانه روزی  شما همکاران عزیز حاصل شد. دستاوردهایی که موجب شد بتوانیم انتظارات همه ذینفعان را در حد مطلوب برآورده سازیم.
اینک درآغازسال نوبا نگرشی نوین به اندوخته ها و آموخته های حاصل ازتجربیات گذشته و با نگاهی امید بخش به آینده ، پای در راه اهدافی متعالی گذاشته ایم. امیدوارم در سال جدید بتوانیم با همدلی، همت و تلاش بیشتر ضمن تحقق شعار انتقال، پایدار، ایمن، پاک و بهره ور انرژی گاز، منشاء خلق ارزش و مزیت بیشتر برای ذینفعان بوده و افتخاراتی به بزرگی و عظمت منطقه ده عملیات انتقال گاز ثبت و ضبط نماییم.
حمید خدری
مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گاز
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما