سال 1398، رونق تولید
سه‌شنبه 23 مهر 1398   14:03:00
12:251398/7/7 يكشنبه
پیام مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گاز به مناسبت روز ملی ایمنی و آتش نشانی

 مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گازدرپیامی ضمن گرامیداشت روز ملی ایمنی و آتش نشانی تاکید کرد: پیچیدگی و ویژگی های صنعت انتقال گاز امروزه می طلبد که همه کارکنان با جدیت بیشتری برنامه های HSE را در حوزه کاری خود پیاده سازی و اجرا نمایند.
به گزارش روابط عمومی منطقه ده عملیات انتقال گاز، متن پیام حمید خدری به این شرح است:
هفتم مهرماه روزملی ایمنی وآتش نشانی فرصتی مناسب جهت تقدیر وقدردانی ازصبر، شکیبایی، فداکاری و ایثارکسانی است که فرای وظیفه سازمانی، کاروخدمت را یک وظیفه انسانی و وجدانی در راه نجات جان همنوعان و ایجاد محیط ایمن و بدون خطرجهت همکاران دانسته و با این تفکر واندیشه انجام وظیفه می نمایند.
داشتن یک صنعت سالم، پویا و پیشرو که بتواند به فعالیت خود با کمال بالندگی ادامه دهد همیشه مدنظر مدیران و کارشناسان سازمان های موفق وتعالی بوده است. منطقه ده عملیات انتقال گازنیزکه یکی ازپرمخاطره ترین بخش های صنعت گازاست از این نظرمستثنی نبوده زیرا پیچیدگی و ویژگی های این صنعت می طلبد که همه کارکنان با جدیت برنامه HSE را درحوزه سرپرستی خود پیاده سازی نموده وکارکنان زیرمجموعه را نیزتشویق به اجرای آنها نمایند چرا که هرگونه بی توجهی به موازین و دستورالعمل های HSE می تواند سرمایه های یک سازمان  را به شدت تهدید نموده وحتی به حیات آن سازمان خاتمه دهد.
دراین مجال فرصت را غنیمت شمرده تقدیروتشکرخود را ازکارکنان زحمت کش اداره بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) وهمچنین دیگرکارکنان شاغل درمنطقه به عمل آورده  و ازخداوند متعال برای آنها سلامتی و توفیق خدمتگزاری را خواستارم. امیدوارم با ارتقاء سطح آمادگی و آگاهی کارکنان و استفاده از دانش و تجهیزات روزآمد و همچنین به کارگیری سیستم های نوین درسطوح مدیریتی وعملیاتی، در ارتقای سطح شاخص های ایمنی و آتش نشانی وهمچنین حفظ و صیانت ازسرمایه های شرکت و ایجاد شرایط جهت انتقال ایمن، پایدار، بهره ور و پاک انرژی گازبیش ازپیش موفق وسربلند باشید.
حمید خدری مدیر منطقه
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما