سال 1398، رونق تولید
سه‌شنبه 23 مهر 1398   14:02:53
15:441398/7/14 يكشنبه
تقدیرازنفرات برتر ایمنی درمنطقه ده عملیات انتقال گاز

باحضورمدیرومسئولین منطقه ده عملیات انتقال گاز، ازکارکنان برتر ایمنی تقدیر وتشکربعمل آمد.
به گزارش روابط عمومی منطقه ده عملیات انتقال گاز، همزمان با گرامیداشت روز ملی ایمنی و آتش نشانی  ازنفرات برترایمنی با حضورمدیر و مسئولین ستادی این منطقه تقدیر شد.
حمید خدری مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گاز درابتدای این مراسم طی سخنانی ازتلاش کارکنان انتخاب شده تقدیرکرد و گفت: هدف سیستم مدیریتHSE در راستای سیاست ها واهداف کلان شرکت انتقال گاز ایران، برای رسیدن به استانداردهای قابل قبول و همچنین توسعه پایدارمی باشد.
وی ضمن اشاره به نقش منطقه ده در انتقال گازکشور، انجام رسالت مهم و خطیر انتقال بدون حادثه انرژی گاز را، اهتمام ویژه کارکنان این منطقه به الزامات ایمنی دانست و افزود:  آیین تجلیل ازنفرات شایسته و برتر ایمنی می تواند در ایجاد انگیزه و ارتقاء سطح فرهنگ ایمنی بسیار مهم و تاثیرگذار باشد.
خدری با بیان اینکه تاکنون بیش از 17 میلیون نفرساعت کارکرد بدون حادثه در سطح این منطقه انجام گرفته است، گفت: منطقه ده عملیات انتقال گازبا سرلوحه قراردادن قانون مداری، خرد ورزی و مشارکت جمعی توانسته است درجهت حفظ سرآمدی و تعالی سازمانی گام بردارد و با حفظ تداوم پایدار و ایمن انرژی گاز بعنوان یکی از مناطق برترشرکت انتقال گاز ایران بشمار آید.
  در ادامه این مراسم نیز رییس واحد ایمنی،بهداشت، ومحیط زیست (HSE) گزارشی از فعالیت های انجام شده ارائه نمودند.
برپایه این گزارش ، در پایان این مراسم نفرات برتر ایمنی در واحد های مختلف ستادی، مراکز بهره برداری و تاسیسات تقویت فشار گاز مورد تقدیر و تشویق قرار گرفتند.
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما