سال 1398، رونق تولید
سه‌شنبه 23 مهر 1398   14:03:21
09:201398/3/19 يكشنبه
بازدید یکروزه مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گاز از حوزه های عملیاتی شهرستان خورموج

مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گازدربازدیدی یکروزه  از برنامه های تعمیراتی وعملیاتی تاسیسات تقویت فشارگازومرکزبهره برداری خطوط لوله خورموج بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی منطقه ده عملیات انتقال گاز، مهندس حمید خدری مدیر این منطقه به همراه جمعی از مسئولان واحد های ستادی صبح روز شنبه 18خردادماه سال جاری  دربازدیدی یک روزه از برنامه ها و طرح های عملیاتی و تعمیراتی تاسیسات تقویت فشار گاز و مرکز بهره برداری خطوط لوله خورموج بازدید کرد و در جریان آخرین وضع فعالیت  این دو مرکز قرارگرفت.
برپایه این گزارش درابتدای روند این بازدید، مدیر منطقه نیز با ارائه دیدگاههای خود بر لزوم مطالعه کارشناسی و تسریع درانجام برنامه های تعمیراتی با رعایت الزامات ایمنی تاکید کرد.
براساس این گزارش، مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گازهمچنین درنشستی که درمرکزبهره برداری خورموج برگزارشد، اظهارکرد: این مرکز با توجه به توسعه شبکه گازی کشور و انتقال پایدار وایمن انرژی گاز درفصل زمستان ازاهمیت بسیار بالایی برخوردارمی باشد.
وی تصریح کرد:  ایمن‌سازی خطوط لوله یکی ازمهم‌ترین عوامل پیشگیری ازبروزحوادث محیط زیستی است که با انجام این گونه اقدام‌ها می‌توان تا حد بالایی، ریسک چنین رخدادهایی را به حداقل رساند.
نیروی جوان وبومی، شاخصه اصلی تاسیسات تقویت فشار گاز خورموج است
مهندس خدری همچنین درنشست با کارکنان تاسیسات تقویت فشارگازخورموج نیزحضوریافت و اظهارکرد:  یکی از شاخصه‌های تاسیسات خورموج، بکارگیری نیروی جوان و بومی درکنار تیم مجرب و متخصص بوده که جایی تشکرو قدردانی دارد.
وی ادامه داد: موضوع نگهداشت تاسیسات و انتقال ایمن، پایدار، بهره ور و پاک انرژی گازمهم است؛ اما باید نگاه رو به جلو را فراموش نکنیم و برایجاد و حفظ روحیه توسعه‌ای، بیش از پیش توجه نماییم.

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما