سال 1398، رونق تولید
سه‌شنبه 23 مهر 1398   14:03:14
10:581398/3/6 دوشنبه
پیگرانی خط لوله ششم سراسری انجام شد

مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گاز از انجام عملیات پیگرانی مگنت ( آهن ربایی ) خط لوله ششم سراسری با هدف افزایش راندمان و پایداری شبکه انتقال گاز کشور در این منطقه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی منطقه ده عملیات انتقال گاز، مهندس حمید خدری مدیر این منطقه  درحاشیه انجام این عملیات افزود: هرساله به منظور رسوب زدایی از خطوط و جلوگیری از انتقال ناخالصیها به سایر تاسیسات صنعت گاز، عملیات پیگرانی خطوط لوله سراسری با هماهنگی و صدور مجوزهای لازم ، انجام می شود.
خدری درادامه با اشاره به حساسیت و اهمیت اجرای عملیات پیگرانی افزود: این عملیات در راستای بالا بردن سطح قابلیت اطمینان، انتقال جریان گاز بدون آلودگی و ضایعات به بخش های مختلف مصرف دردستورکار قرار گرفت که با وجود گرما و شرجی طاقت فرسا با موفقیت به انجام رسید.
وی یادآور شد: این عملیات همزمان با ایام ماه مبارک رمضان از محدوده کیلومتر 195 خط لوله یادشده آغاز و تا کیلومتر 390 به عنوان نخستین مقصد گیرنده انجام شد.
مهندس خدری با اینکه ادامه این عملیات براساس برنامه زمانبندی شده در دستور کار قراردارد، تاکید کرد: اجرای این پروژه با همکاری و هماهنگی دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران  و مرکز بهره برداری خطوط لوله سردشت  با رعایت الزامات ایمنی به انجام رسید.
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما