سال 1398، رونق تولید
سه‌شنبه 23 مهر 1398   14:02:09
14:261398/7/15 دوشنبه
در منطقه ده عملیات انتقال گاز:
کسب رتبه اول نفرات تاسیسات خیرگو در المپیاد بهره برداران

طی مراسمی از نفرات نفرات برتر اولین المپیاد فنی، عملی و محلی بهره برداران تاسیسات تقویت فشار گاز در منطقه ده عملیات انتقال گاز تجلیل و قدردانی شد.
به گزارش روابط عمومی منطقه ده عملیات انتقال گاز، براساس برگزاری اولین دوره المپیاد فنی، عملی و محلی بهره برداران تاسیسات تقویت فشار گاز در دوبخش کتبی و عملی، تیم های برتر این دوره از المپیاد معرفی و طی مراسمی از آنان تجلیل و تقدیر شد.
حمید خدری مدیر منطقه ده عملیات انتقال گاز در ابتدای این مراسم برگزاری المپیاد بهره برداران را مثبت ارزیابی کرد و گفت: مهارت از جمله موئلفه های ارتقاء سطح نیروی انسانی سازمان می باشد که برگزاری این المپیاد نقش بسزایی در افزایش مهارت بهره برداران را به همراه دارد.
وی همچنین نقش و تلاش کارکنان بهره بردار در تاسیسات تقویت فشار گاز را بسیار مهم و اساسی برشمرد و بر لزوم آمادگی تمامی کارکنان بهره بردار جهت انتقال ایمن، پایدار، بهره ور و پاک انرژی گاز در روزهای سرد زمستان پیش رو تاکید کرد.
برپایه این گزارش درادامه این مراسم  نیز نفرات برتر این دوره از المپیاد معرفی شدند که بهره برداران تاسیسات تقویت فشارگاز خیرگو بعنوان تیم برتر، تاسیسات تقویت فشارگاز سردشت رتبه دوم، تاسیسات تقویت فشارگاز خورموج و آبپخش نیز بعنوان رتبه سوم مورد تقدیر قرارگرفتند.
گفتنی است، این المپیاد که پیش از این به صورت سراسری برگزارشده بود، این باربراساس دستورالعمل شرکت انتقال گاز ایران در قالب آزمون‌های کتبی وعملیاتی دردستور کارمناطق مختلف انتقال گاز کشور قرار گرفت وخوشبختانه با همکاری واحدهای ذیربط این مهم نیزدر قالب دو مرحله (کتبی و عملی) درسطح منطقه ده عملیات به انجام رسید.
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما