سال 1398، رونق تولید
سه‌شنبه 23 مهر 1398   13:57:57
10:511398/5/1 سه‌شنبه
متن پیام مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گاز بمناسبت سالروز تاسیس

مهندس حمید خدری ، مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گاز درپیامی دهمین سالروزتاسیس منطقه ده عملیات انتقال گاز را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی منطقه ده عملیات انتقال گاز، درمتن این پیام آمده است؛
بدون شک تاسیس وشکل گیری منطقه ده عملیات درسطح شرکت انتقال گاز ایران که به عنوان اقدامی شایسته و ضروری صورت گرفته است؛ اتفاقی مبارک بوده و موجب تحولی چشمگیردرعرصه انتقال گازکشورشده است.
ورود موفق این منطقه به عرصه صنعت گازکشوربه عنوان موئلفه ای مهم دردستیابی به توسعه پایدار و پذیرش مسئولیت درانجام پروژه ها و ارائه خدمات درجهت پیشبرد اهداف شرکت انتقال گازایران، بیانگرتوان وظرفیت بالای این منطقه بوده است. که دریک فضای رقابتی ومبتنی برموازین حرفه ای توانسته است به جایگاه ویژه ای دست یابد و همواره درمسیرتوسعه وپیشرفت این صنعت عظیم و اعتلای ایران سرافراز قدم بردارد.
درهمین راستا کارکنان سخت کوش منطقه ده عملیات انتقال گازدرحوزه تخصصی صنعت انتقال گاز با مدیریت و تخصص داخلی و با اتکاء به توان ودانش فنی همواره کوشیده اند تا نقش خود را درانتقال، ایمن، پایدار، بهره ور و پاک انرژی گازایفاء کنند ودرحیطه وظایف ومسئولیت های خطیرخود پاسخگوی نیازهای صنعت انتقال گازکشورباشند. منطقه ده عملیات  به لطف خداوند و مدد کارکنانی پرتلاش در 10 سال گذشته توانسته است با گذراز فرازونشیب های فراوان مراحل رشد وتعالی را سپری کرده وجلوه های بارزی ازتوانمندی های متخصصان ایرانی را به منصه ظهور رساند.
اینجانب ضمن تبریک این سالگرد خجسته به تمامی کارکنان شریف؛ توفیق روزافزون شما عزیزان را ازخداوند متعال مسئلت نموده و با ارزوی تلاش بیشتردرجهت به ثمرنشستن تلاش ها وکوشش های انجام شده ازهمگان می خواهم با بکارگرفتن تمامی امکانات موجود و تجهیز خود به آخرین دستاوردها و پیشرفت های علمی و همچنین با استفاده از خرد جمعی و همکاری صادقانه  شرایطی را رقم بزنند که درنتیجه آن عزت و سربلندی ایران اسلامی درعرصه های ملی و بین اللملی بیش ازپیش متجلی گردد.
حمید خدری
مدیر منطقه ده عملیات انتقال گاز
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما