سال 1398، رونق تولید
شنبه 29 تير 1398   11:13:35
16:221398/1/17 شنبه
لزوم توجه بیشتر به مدیریت بحران در بخش های مختلف خطوط لوله

مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گاز درنخستین جلسه هم اندیشی با روسای واحد های ستادی برلزوم توجه بیشتر به مدیریت بحران به ویژه در بخش های مختلف خطوط لوله تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی منطقه ده عملیات انتقال گاز، نخستین جلسه هم اندیشی مدیر منطقه با روسای واحدهای مختلف ستادی صبح روز شنبه ، هفدهمین روز از فروردین ماه سال 1398 در محل ساختمان ستاد این منطقه برگزارگردید.
 مهندس حمید خدری، مدیر منطقه در ابتدای این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن سال 1398 ، ازدست دادن تعدادی ازهموطنان درحادثه جاری شدن سیل اخیررا تسلیت گفت و درسال جاری سلامتی و نشاط را برای همه مردم آرزو نمود.
مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گازدرادامه با اشاره به حوادث سیل اخیر در کشور، گفت: باتوجه به رسالت منطقه در راستای انتقال پایدار و ایمن انرژی گاز، کنترل و مدیریت بحران در بروز حوادث طبیعی یک موضوع مهم واساسی در سطح منطقه  بوده که در سال جدید می بایست برنامه ریزی های بیشتری نسبت به این مهم صورت گیرد.
 وی درادامه به لزوم توجه و برنامه ریزی بیشتر مدیریت بحران در زمینه ابنیه های فنی خطوط لوله انتقال گازاشاره کرد و افزود: خوشبختانه با تلاش گروهی و همکاری بسیار خوب و اثربخش توانستیم در سال گذشته  براساس برنامه ریزی های انجام شده، اقدامات و فعالیت های شایسته ای درزمینه ساخت ابنیه ها ومسیرهای دسترسی به خطوط لوله به ویژه «دره  هنویزو کیلومتر800+1 خط سوم سراسری» فراهم نماییم.
مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گاز درادامه این جلسه خاطرنشان کرد: منطقه ده وظیفه دارد که خدمتگذار خوبی برای کشور باشد و به مسئولیت های اجتماعی  بیش از پیش توجه نماید.
به گفته مهندس خدری: باتوجه به جایگاه صنعت انتقال گاز در کشور، مدیریت بحران در این صنعت بسیار حائز اهمیت بوده و می بایست در تمامی بخش ها به شناسایی بحران های مختلف توجه نماییم و همواره از آمادگی کامل برخوردار باشیم.
درادامه این جلسه به برنامه های تعمیراتی و اهداف سازمانی منطقه در سال جدید پرداخته شد و تدابیر لازم جهت هماهنگی و همگرایی بیشتر در سطح منطقه اتخاذ گردید. 

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما