سال 1398، رونق تولید
سه‌شنبه 23 مهر 1398   14:02:38
14:431398/2/25 چهارشنبه
درمنطقه ده عملیات انتقال گاز
امضای تفاهم نامه همکاری

منطقه ده عملیات انتقال گاز و پارک وعلم و فناوری خلیج فارس استان بوشهر در راستای گسترش همکاری های علمی ، پژوهشی و تحقیقاتی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
به گزارش روابط عمومی منطقه ده عملیات انتقال گاز، درتفاهم نامه ای که به امضای مهندس خدری مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گازو دکتر رستمی، رییس پارک علم وفناوری خلیج فارس استان بوشهر رسید، طرفین بر حمایت از فعالیت های فناورانه و نوآورانه در حوزه صنعت انتقال گاز تاکید کردند.
مهندس حمید خدری مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گازدرحاشیه این مراسم با اشاره به وجود پتانسیل همکاری درسطح شرکت انتقال گاز انجام این مهم را قدمی در جهت پیشرفت و کاربردی کردن علم در صنعت دانست و بر لزوم ارتباط سازمان های صنعتی با پژوهشکده ها، دانشگاهها و مراکز علمی پیشرفته تاکید کرد.
وی در ادامه با بیان اینکه منطقه ده عملیات در زمینه های پژوهشی جزء مناطق سرآمد در سطح شرکت انتقال گاز ایران به شمار می رود افزود: خوشبختانه طی تعامل و همکاری های مستمر اقدامات مطلوب و رضایت بخشی با پارک علم و فناوری خلیج فارس استان بوشهر به انجام رسیده است.
مهندس خدری درادامه ضمن ابرازخرسندی ازانجام این مهم خاطرنشان کرد: یک سازمان های دانش محورنقش مهمی درشکل گیری و ایجاد یک سازمان دانش بنیان دارد، بنابراین با ایجاد چنین فرصت ها و ارتباط های مستمربا مجامع علمی می توان شاهد توسعه بیشتر درسطح این منطقه و بومی سازی هرچه بیشترصنعت انتقال گاز کشورباشیم.
درادامه این مراسم نیزدکتر رستمی رییس پارک علم و فناوری خلیج فارس استان بوشهر  ضمن تقدیر از خدمات پژوهشی منطقه ده عملیات انتقال گاز گفت: پارک فناوری خلیج فارس باتوجه به وظایف  خود ، ظرفیت ها و پتانسیل های مختلفی در زمینه  های عملیاتی صنعت گاز در سطح استان ایجاد کرده است که رشد این توانمندی ها علاوه بر پیشبرد  صنعت گاز کشورمیتوان باعث انتقال دانش به نسل های آینده در یک فضای نوآورانه نیز به همراه داشته باشد.
درپایان، تفاهم نامه مورد نظر با هدف همکاری در زمینه های پژوهشی، علمی وتحقیقاتی و استفاده بهینه از امکانات، استعداد وتوانایی های پارک علم وفناوری خلیج فارس استان بوشهر درراستای رفع نیازهای پژوهشی و تکنولوژیک این منطقه در حوزه فنی، تخصصی و علوم انسانی به امضا دو طرف رسید.

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما