سال 1398، رونق تولید
سه‌شنبه 23 مهر 1398   14:02:45
11:591398/2/24 سه‌شنبه
درمنطقه ده عملیات انتقال گاز؛
ثبت بیش از15 هزار و 600 نفرساعت آموزش

مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گاز ازثبت بیش از 15هزار و 600 نفرساعت آموزش با هدف ارتقای سطح دانش کارکنان این منطقه درسال گذشته خبرداد.
به گزارش روابط عمومی منطقه ده عملیات انتقال گاز، مهندس حمید خدری مدیراین منطقه  درتوضیح بیشتر این خبر افزود : فعالیت های آموزشی این منطقه درسال گذشته  منجربه ثبت  بیش از 15 هزار و 600 نفرساعت آموزش درحوزه مباحث شغلی، عمومی، فرهنگی و بهبود مدیریت شده است.
وی در ادامه از توجه ویژه به ارائه دوره های آموزشی مربوط به بهداشت، ایمنی و محیط زیست اشاره کرد وگفت: در این حوزه دوره های مختلفی شامل ارزیابی ریسک، ایمنی حمل و نقل، ایمنی ترافیک و رانندگی تدافعی، رعایت الزامات ایمنی پیمانکاران، ایمنی و آتش ونشانی برگزارشده است.
مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گازارتقای سطح دانش کارکنان  را یکی از راه های مهم دررسیدن به اهداف سازمانی موثردانست وخاطرنشان کرد: این دوره های آموزشی براساس استانداردهای شغلی شرکت ملی گازایران ونیازشغلی کارکنان وبا هدف بهبود فعالیت های کاری آنان تعریف شده است .
مهندس خدری با اشاره به  ترویج سیستم آموزش مجازی درسطح این منطقه گفت: در سال گذشته بیش از 300 نفر از کارکنان درقالب 240 دوره آموزشی از طریق  سیستم مجازی شرکت ملی گاز ایران (IGLS)  ثبت نام کرده بودند که بالغ بر 1800 نفر ساعت  آموزش در این زمینه نیز به ثبت رسید.
به گفته مهندس خدری، براساس برنامه ریزی دقیق ومنسجم واحد آموزش منطقه وبا تلاش گروهی  کارکنان امسال نیز دوره های مختلف آموزشی  برنامه ریزی شده  و سعی می شود نسبت به افزایش سرانه آموزش همکاران فعالیت های بیشتری به عمل آید.

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما